Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

S. No Unvanı Der. Birimi Bölümü ABD/Prog. Açıklama
1 Prof. 1 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Göz Hastalıkları bilim dalında doçent unvanı almış olmak ve oftalmolojide nanoteknoloji uygulamaları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
2 Doç. 1 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bilim dalında doçent unvanı almış olmak ve çocuklarda serebral palsi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
3 Doç. 1 İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Din Eğitimi Din Eğitimi alanında doçent unvanı almış olmak ve İrade Eğitimi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
4 Doç. 3 Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Hemşirelik Doğum ve Kadın Hastalıkları hemşireliği bilim alanında doçent unvanı almış olmak ve doğum sonrası evde bakım, infertilite, cinsel sağlık, davranış psikolojisi alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
5 Yrd. Doç. 3 İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Din Felsefesi Din Felsefesi alanında doktora unvanı almış olmak ve İman ve Akıl konusunda çalışmalar yapmış olmak.
6 Yrd. Doç. 5 İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Din Eğitimi Din Eğitimi alanında doktora unvanı almış olmak ve Yurtdışındaki Türk çocuklarının din eğitimi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
7 Yrd. Doç. 3 Sosyal Bilimler MYO Yönetim ve Organizasyon İşletme Yönetimi Yönetim ve Organizasyon bilim dalında doktora unvanı almış olmak, pozitif psikoloji, örgütsel sinizm ve duygusallık konularında çalışmalar yapmış olmak.
8 Yrd. Doç. 3 Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında uzman olmak ve Kafa travmalı hastaların rehabilitasyonu konusunda çalışmalar yapmış olmak.
9 Yrd. Doç. 1 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Beyin ve Sinir Cerrahisi Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında uzman olmak ve çocukluk çağı beyin ve sinir cerrahisi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
10 Yrd. Doç. 3 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman olmak ve Hiperemezis gravidarum konusunda çalışmalar yapmış olmak.
11 Yrd. Doç. 3 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman olmak ve yardımcı üreme teknikleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
12 Yrd. Doç. 3 Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Üroloji alanında uzman olmak ve Laparoskopik ürolojik cerrahi konusunda çalışmalar yapmış olmak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here