ULUDAĞ ÜNİV. ÖĞRETİM ELEMANI İLANI (İLAN 2017/1)

BİRİMİ ANABİLİM DALI KADRO

ÜNVANI

KD AD İLAN AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİ Göz Hastalıkları A.D. UZMAN 1 1 Göz Hastalıkları Uzmanlığını almış olmak, Uzmanlık eğitiminden sonra Dural karotiko ve kavernöz fistül tedavisi alanında deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ Kalp ve Damar Cerrahisi A.D. UZMAN 1 1 Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlığını almış olmak, Uzmanlık eğitiminden sonra Kardiyovasküler cerrahi alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.
TIP FAKÜLTESİ Radyoloji A.D. UZMAN 1 1 Radyoloji Uzmanlığını almış olmak.
TIP FAKÜLTESİ Üroloji A.D. UZMAN 1 1 Üroloji Uzmanlığını almış olmak. Uzmanlık eğitiminden sonra İleri derecede laparoskopik cerrahi, böbrek nakli, retrograd intrarenal cerrahi ve perkütan nefrolitotomi cerrahileri alanında deneyimli olmak.
TEKNİK BİLİMLER MYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Makine mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak ve Makine mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MYO İş Sağlığı ve Güvenliği Prg. ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MYO Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Prg. ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Peyzaj mimarlığı bölümü mezunu olmak, Peyzaj mimarlığı alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yükseköğretim Kurumlarında alanında en az 2 yıl ders verme tecrübesine sahip olmak.
KARACABEY MYO Gıda Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Veteriner Fakültesi veya Gıda Mühendisliği lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.
KARACABEY MYO Süt ve Ürünleri Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Gıda Mühendisliği, Süt Teknolojisi Bölümü veya Veteriner Fakültesi lisans Mezunu olmak ve lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak.
MUSTAFAKEMALPAŞA

MYO

Gıda Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Gıda Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, Gıda Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.
MUSTAFAKEMALPAŞA

MYO

İşletme Yönetimi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 İşletme bölümü mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla en az 2 yıl deneyimi olmak.
İZNİK MYO Gıda Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Gıda Mühendisliği veya Veteriner Fakültesi lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.
İZNİK MYO Harita ve Kadastro Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Harita ve kadastro mühendisliği, Harita Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, belirtilen alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.
İNEGÖL MYO Çocuk Gelişimi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

2 1 Çocuk gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi ve Ev Yönetimi Eğitimi bölümü mezunu olmak, belirtilen alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyim sahibi

olmak.

İNEGÖL MYO Elektrik Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

2 1 Elektronik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.
İNEGÖL MYO İnşaat Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 İnşaat Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak. Lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak.
BİRİMİ ANABİLİM DALI KADRO

ÜNVANI

KD AD İLAN AÇIKLAMA
YENİŞEHİR İO MYO İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 2 Makine mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, Makine mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 (iki) yıl deneyimi olmak.
ORHANGAZİ YENİKÖY A.Ç.MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri

Programı

ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

2 1 Peyzaj mimarlığı bölümü mezunu olmak, Peyzaj mimarlığı alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yükseköğretim Kurumlarında Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı alanında ders verme tecrübesine sahip olmak.
GEMLİK AK MYO Dış Ticaret Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 İşletme bölümü lisans mezunu olmak, İşletme alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 4 yıl tecrübe sahibi olmak.
KELES MYO Bankacılık ve Sigortacılık Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Maliye ve İşletme bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak. Bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
KELES MYO Gıda Teknolojisi Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Gıda Mühendisliği veya Veteriner fakültesi lisans mezunu olmak, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
ORHANELİ MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asisanlığı Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 İşletme bölümü lisans mezunu olmak, İşletme alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans sonrası belgeledirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.
HARMANCIK MYO Aşçılık Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

1 1 Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği, Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliği veya Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Bölümü Lisans mezunu olmak. lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 (iki) yıl deneyimi olmak.
HARMANCIK MYO Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

2 1 Seyahat İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği veya Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü lisans mezunu ve bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. lisans sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 (iki) yıl deneyimi olmak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here