QNB Finansbank, yayımladığı ilan ile farklı il ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alacağını duyurdu. Personel alım ilanına başvuracak adaylardan; pozisyonlara göre bazı şartları taşımaları isteniyor. İlana göre;

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

QNB Finansbank personel alımları; Müşteri geri kazanım ve tutma görevlisi, Tele satış görevlisi, Telefon bankacılığı müşteri danışmanı, bireysel satış temsilcisi, çağrı merkezi görevlisi, tüzel satış temsilcisi, engelli personel, genel başvuru pozisyonlarında yapılacak.

Alım Yapılacak İller:

Alınacak personeller, bankanın İstanbul ve Erzurum başta olmak üzere Türkiye genelinde bulunan şubelerinde görevlendirilecek.

Adaylarda Aranan Genel Nitelikler:

Personel alım ilanına başvuracak adayların; en az ön lisans mezunu olmak (pozisyonlara göre), 28 yaşını aşmamış olmak, diksiyonu düzgün olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak ve daha önce bankanın mülakatlarında elenmemiş olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

Başvuru Süreci:

* QNB Finansbank personel alım ilanına başvurular 18 Nisan 2017’de başladı ve alım yapılacak il ve pozisyonlara göre son başvuru tarihi değişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here